меню
RU
UA
вибір мови
04.07.2019

ДТЕК Дніпровські електромережі посилить інфраструктуру в Нікопольському районі і Марганці

Ніяких стрибків напруги і згорілої техніки. ДТЕК Дніпровські електромережі програмує розумні лічильники безкоштовно встановлює автоматичні вимикачі в Нікопольському районі і Марганці. Все, щоб уникнути перевантажень в електромережах та аварійних відключень взимку.

dtek-dniprovski-elektromerezhi-posilit-infrastrukturu-v-nikopolskomu-rayoni-i-marganci-1

Надійне і стабільне електропостачання для всіх жителів Дніпропетровської області – головна мета ДТЕК Дніпровські електромережі. Взимку трапляється, що мешканці Нікопольського району і Марганця, які перейшли на електроопалення, залишаються без електропостачання через системні перевантажень мережі. Для запобігання можливих аварійних ситуацій енергетики ставлять автоматичні вимикачі, які спрацьовують при перевищенні допустимого навантаження у клієнта. Це гарантує стабільне та якісне напруга і виключає відключення цілих вулиць через одного споживача.

 

Наші сусіди взимку врубали на повну потужність всі обігрівачі в будинку. Через це вибивало світло в сусідніх будинках . Сподіваюся, що з таким нововведенням сусіди вже не зможуть влаштовувати нам «темну »

Наталія Коваль мешканка Марганця

Там, де вже встановлені розумні лічильники – перевищення потужності регулюється автоматично. Лічильники програмують так, щоб вони відключали харчування, якщо навантаження вище припустимого.

Як це працює:  клієнт включає одночасно кілька потужних приладів (бойлер, чайник, обігрівач), а розумний лічильник або автоматичний вимикач тут же відключає світло. Все знову запрацює, після відключення одного з приладів. Розумний лічильник відновить подачу електрики автоматично через 3 хвилини, а вимикач необхідно включити вручну.

Подібний підхід вже впровадили в місті Нікополь і тепер буде масштабований для Нікопольського району і міста Марганець.

З початку року в Нікополі вже встановили 1150 таких автоматичних вимикачів і запрограмували майже 7000 розумних лічильників. Завдяки цьому навантаження на мережу знизили на 12%. І тепер взимку клієнти можуть бути спокійні: аварійних відключень через перевантаження мережі буде значно менше. ДТЕК системно модернізує традиційну енергетику, роблячи її більш ефективною

Віктор Боднар начальник Нікопольського РЕМ ДТЕК Дніпровські електромережі

ДТЕК Дніпровські електромережі закликає мешканців не перевищувати допустимі навантаження на мережі і не ставити під загрозу електропостачання всього району. А якщо потужність потрібно збільшити (наприклад, при встановленні більш потужної пральної машинки або бойлера), – необхідно подати відповідну заявку на сайті компанії або в центрі обслуговування клієнта.

зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами