меню
RU
UA
вибір мови
30.07.2020

ДТЕК Дніпровські електромережі модернізував інфраструктуру в 198 багатоповерхівках міста Кам'янського

ДТЕК Дніпровські електромережі завершив модернізацію мереж практично у двохстах багатоповерхових будинках у Південному районі Кам'янського. Модернізація ліній і електроустаткування проводяться у партнерстві із мерією міста для надійного електропостачання мешканців БАМу і Соцміста в умовах підвищених енергонавантажень.

На програму збільшення договірної потужності у квартирах жителів Південного району міста міська рада Кам’янського виділила 14 мільйонів гривень.

Усього у програмі модернізації — 198 багатоповерхових будинків. Кожній з понад 6800 квартир були надані додаткові потужності — від 1 до 2 кВт. Для цього фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі провели велику роботу: модернізували щитові в будинках, замінили автоматичні вимикачі та під'єднали «розумні лічильники». А також встановили більш потужне обладнання у трансформаторних підстанціях і провели до будинків нові повітряні та кабельні лінії. Проведення робіт і модернізацію не зупиняли й в карантин.

Роботи виконувалася у співпраці та партнерстві з органами місцевої влади. Місто зі свого бюджету виділило 14 млн грн. В рамках цього фінансування ДТЕК Дніпровські електромережі виконав модернізацію прибудинкових мереж: заміну автоматів, установку лічильників; також було побудовано більш як 25 км повітряних ліній, посилено понад 5 км кабельних ліній, замінено 9 трансформаторних підстанцій і проведена модернізація 7 підстанцій. Ми встановлюємо нашим жителям більш сучасне і потужне обладнання. Всі роботи закінчимо до кінця серпня.

Микола Шумейко, начальник Кам’янського району електромереж ДТЕК Дніпровські електромережі
dtek-dniprovski-elektromerezhi-modernizuvav-infrastrukturu-v-198-bagatopoverhivkah-mista-kam-yanskogo-3
Микола Шумейко та Андрій Білоусов

Ми модернізували електричні мережі в будинках, виконуємо роботи із заміни застарілих панелей на нові з автоматичними вимикачами. Величезний обсяг робіт виконується у тісній співпраці із ДТЕК Дніпровські електромережі. Комплексна модернізація мереж і обладнання дозволить підвищити надійність електропостачання в районах Кам’янського і мінімізувати ризик аварій в умовах підвищених навантажень в наступний осінньо-зимовий період.

Андрій Білоусов, міський голова Кам’янського

ДТЕК, як лідер енергетичної галузі, діє в інтересах України і завжди підтримує реформи, спрямовані на поліпшення якості електропостачання своїх клієнтів.

зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами