меню
18.04.2024

Енергетики ДТЕК повернули світло після обстрілів ще для 1,4 тисячі родин Дніпропетровщини

Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання у 4 населених пунктах на півдні області, які вкотре зазнали ворожих атак. Протягом  минулої доби світло повернули для 1,4 тисячі родин Дніпропетровщини. Попри загрози фахівці продовжують відновлювати електромережі за дозволом Збройних сил України та ДСНС. Наша мета — забезпечити міста та села електроенергією, необхідною для нормального життя жителів регіону.

energetiki-dtek-povernuli-svitlo-pislya-obstriliv-shche-dlya-1-4-tisyachi-rodin-dnipropetrovshchini-1
Потрощені лінії.

Південь Дніпропетровщини продовжує зазнавати ворожих обстрілів. Через це регулярно пошкоджуються електромережі й мешканці лишаються без світла.

За добу, 17 квітня, енергетикам ДТЕК Дніпровські електромережі вдалося поновити роботу мереж для 1400 родин у 4 населених пунктах, оселі яких були знеструмлені в результаті обстрілів напередодні. Аварійні бригади лагодять пошкоджені ворогом лінії та обладнання та роблять усе можливе для того, аби повернути електропостачання в найкоротші терміни. Роботи проводять, щойно отримують дозвіл на виконання ремонтів від ДСНС та ЗСУ.

Наразі електропостачання повністю відновлено.

Якщо у вас зникла електрика —  просимо повідомляти до ДТЕК Дніпровські електромережі. Ми зробимо все можливе, щоб оперативно повернути вам світло.  Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування: сайт, соцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00, чат-боти Viber та  Telegram.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами