меню
RU
UA
вибір мови
25.02.2020

Наслідки негоди: ДТЕК Дніпровські електромережі повністю відновив енергопостачання у знеструмлених населених пунктах

Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі повернули світло до всіх населених пунктів, що постраждали від негоди в Дніпропетровській області. З учорашнього вечора відновлено енергопостачання понад ста сіл і селищ, 476 трансформаторних підстанцій та розподільчих пристроїв, 56 ліній електропередачі.

Увечері 24 лютого штормовий вітер і гілки дерев стали причиною пошкоджень та обривів ліній. Найбільше постраждали Дніпровський, Новомосковський, Криничанський та Нікопольський райони. Також багато заявок надійшло від жителів Марганця, Нікополя та Новомосковська. Енергетики працювали всю ніч в посиленому режимі та з ранку направили усі сили на ліквідацію наслідків стихії. Вже на 17:00 вівторка повністю відновили енергопостачання всіх постраждалих від негоди міст і сіл. Світло повернули в будинки більше 18 тисяч жителів області.

Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі продовжують роботу над виконанням ремонтно-відновлювальних робіт, але вони не мають масового характеру. Роботи продовжать до повної ліквідації наслідків негоди.

За графіком відновлення можна слідкувати на сторінці компанії Фейсбук, а також повідомляти про аварії. Особливо – про обірвані проводи, які становлять загрозу та потребують оперативного усунення.

ДТЕК Дніпровські електромережі просить жителів дотримуватися базових правил електробезпеки:

● при сильному вітрі необхідно уникати ліній електропередачі;

● якщо ви помітили обірвані проводи, - не наближатись, ні в якому разі не торкатися їх.

При виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор, пишіть нам у Фейсбук. Або повідомляйте в кол-центр ДТЕК Дніпровські електромережі за телефонами (056) 790 99 00, (066) 790 99 00 або (067) 790 99 00.

зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами