За тиждень енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі повернули світло у понад 150 тисяч осель регіону
З 15 по 21 червня аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання для понад 150 тисяч родин, що залишилися без світла внаслідок російських ударів. Енергетики відновлюють пошкоджені лінії та електрообладнання, щойно отримують дозвіл від ЗСУ та ДСНС. Головна мета – забезпечити міста та села електроенергією, необхідною для нормального життя мешканців області.
Минулого тижня ворог продовжував атакувати енергоінфраструктуру Дніпропетровщини, застосовуючи дрони та артилерію.
Впродовж 15-21 червня фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання для 150 630 родин регіону, чиї домівки залишилися без електрики внаслідок ударів рф.
Лише за останню добу енергетикам вдалося заживити 4 тисячі осель у 7 населених пунктах, що були знеструмлені обстрілами.
Аварійні бригади приступають до відновлення електромережі одразу після того, як отримують дозвіл від Збройних сил України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Роботи у прифронтовій зоні ускладнені через безпекову ситуацію. Попри це, енергетики роблять усе можливе, аби якомога швидше усувати пошкодження.
Якщо у вас зникла електрика – повідомляйте ДТЕК Дніпровські електромережі через офіційні канали: сайт, соцмережі, чат-боти Viber та Telegram.
Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.