меню
RU
UA
вибір мови
26.11.2019

Жителям БАМу та Соцгорода оперативно відновили електропостачання після аварії

Ремонтні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі оперативно відновили електропостачання багатоповерхівок Соцгорода та БАМу в Кам’янському. Будинки виявилися знеструмленими внаслідок перевантаження в мережі, пов’язаного з переходом мешканців на електроопалення. В цих районах компанія веде роботи з комплексної модернізації мереж, на які міська рада Кам’янського виділіла 10 млн грн.

У райони БАМу та Соцгорода міста Кам’янське все ще не подано централізоване теплопостачання, що змушує жителів обігріватися електроприладами. Як результат – на минулих вихідних зовнішні електромережі не витримали наднормативного навантаження і частково вийшли з ладу. Без електроенергії опинилися мешканці кількох багатоповерхівок по вулиці Дунайській, Затишній та Нікопольській. Ремонтні бригади компанії доклали максимум зусиль, щоб оперативно відновити лінії та електропостачання постраждалих районів.

26 листопада електропостачання відновили повністю. У місті постійно чергують бригади, які стежать за ситуацією та готові оперативно усувати неполадки в умовах підвищених енергонавантажень. Крім того, два тижні тому міськрада виділила перші 10 мільйонів гривень за програмою збільшення договірної потужності в 56 будинках Соцгорода та «БАМу». Ми вже почали посилення мереж, щоб якомога швидше виконати необхідну модернізацію та забезпечити жителів, які перейшли на електроопалення, якісним і безперебійним електропостачанням

Микола Шумейко Начальник Кам’янського РЕМ ДТЕК Дніпровські електромережі

В рамках міської програми, розрахованої до весни 2020 го року, в районах БАМу і Соцгорода замінять 18 км повітряних та 5,3 км кабельних ліній, 6 трансформаторів, а також перепрограмують лічильники і встановлять автоматичні вимикачі на нові значення договірної потужності.

ДТЕК Дніпровські електромережі закликає жителів Кам’янського з розумінням поставитися до ситуації, що склалася. А також у міру можливості не зловживати обігрівальними приладами. Особливо – в пікові ранкові та вечірні години навантажень.

зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами