меню
RU
UA
вибір мови
06.02.2020

Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі працюють в посиленому режимі для ліквідації наслідків стихії

В Дніпропетровській області продовжуються роботи з ліквідації наслідків стихії. Дощ, мокрий сніг і штормовий вітер призвели до пошкодження об'єктів інфраструктури і відключень електроенергії. Енергетики працюють в посиленому режимі.

Задля усунення наслідків стихії задіяні 94 бригади енергетиків і понад 100 одиниць техніки. За вечір та ніч відновили роботу 63 електроліній 6-10 кВ, від яких запитані 57 населених пунктів.
Станом на 12:00 годину пошкодженими залишаються 109 ліній та близько тисячі трансформаторних підстанцій. Без світла наразі - близько 100 населених пунктів області, ще 78 знеструмлені частково. Найбільше постраждалими є Новомосковський, Криничанський, Дніпровський, Царичанський та Синельниківський райони. 
У самому Дніпрі від непогоди постраждало 3 лінії електромереж, які будуть відновлені протягом робочого дня. 
Енергетики просять із розумінням поставитися до ситуації та прикладають максимум зусиль, щоб вже сьогодні відновити світло в домівках жителів. Електропостачання у більшості знеструмлених населених пунктів планують відновити до 19:00. Для цього кількість робочих бригад було збільшено втричі.
За ніч оператори колцентру приняли у соцмережах та на електронну пошту 1100 заявок – в 10 разів більше, ніж в інші дні. Ще близько 4,5 тисяч отримали в телефонному режимі.  
За графіком відновлення можна слідкувати на сторінці компанії Фейсбук, а також повідомляти про аварії. Особливо – про обірвані проводи, які становлять загрозу та потребують оперативного усунення. 

ДТЕК Дніпровські електромережі просить жителів дотримуватися базових правил електробезпеки:

  • при сильному вітрі необхідно уникати ліній електропередачі;
  • якщо ви помітили обірвані проводи,  не наближатись, ні в якому разі не торкатися їх.

При виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор, пишіть нам у Фейсбук. Або повідомляйте в кол-центр ДТЕК Дніпровські електромережі за телефонами (056) 790 99 00, (066) 790 99 00 або (067) 790 99 00.

 

зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами