меню
RU
UA
вибір мови
23.12.2019

Енергетики підсилюють мережі та обладнання в рамках збільшення договірної потужності для жителів Марганця

ДТЕК Дніпровські електромережі продовжує модернізацію та посилення мереж Марганця, пов’язані з переходом міста на електроопалення. В рамках збільшення договірної потужності клієнтам вже замінили дві комплектно-трансформаторні підстанції (КТП) та встановили одну нову – в мікрорайоні Закам‘янка.

На вулиці Закам’янка кипить робота: фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі встановлюють нову КТП на 400 кВА, яка буде обслуговувати близько 60 будинків вулиці. Це дозволить жителям взимку без проблем користуватися електроприладами. У тому числі – електроопаленням.

Кошти, отримані від клієнтів на збільшення потужності, в повному обсязі йдуть на модернізацію обладнання. До цього мешканці скаржилися на якість електропостачання через перенавантаження. Установка нової трансформаторної підстанції вирішила цю проблему

Денис Каражов Майстер Нікопольського РЕМ

Один з жителів Закам’янка пояснює: при переході на електроопалення він із сусідами заздалегідь потурбувалися, аби збільшити договірні потужності своїх будинків – через процедуру приєднання. І зазначає оперативність, з якою енергетики провели всі необхідні зміни на їх вулиці.

Встановив в будинку електрокотел і зрозумів, що потужності не вистачає. Напруга падала до 150-160 по всій вулиці. Докупив для будинку 9 кВт. Встановив три фази. Зараз все стабільно, з опаленням повний порядок. І в будинку завжди комфортно та тепло – температуру підтримуємо не нижче 21 градуса

Костянтин Лаврішин итель вулиці Закам’янка

Всього з початку року ДТЕК Дніпровські електромережі інвестував в енергоінфраструктуру Марганця 2,8 млн грн. Зокрема, енергетики провели ремонт 5,5 кілометрів повітряних мереж 0,4 кВт. А також замінили 11 силових трансформаторів, ще 7 закінчать на початку 2020-го.

зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами